fbpx Кіт говорить - REDCAT Пиво, Доставка пива, Крафтовое пиво купить, крафтовое пиво купить, крафтовое пиво, Харьков заказать крафтовое пиво, заказать доставку крафтового пива, заказать доставку крафтового пива, Харьков доставка крафтового пива, доставка крафтового пива, Харьков пиво с доставкой, крафтове пиво купити, крафтове пиво замовити, крафтове пиво замовити, крафтове пиво Харків, замовити доставку крафтового пива, замовити доставку крафтового пива, Харків замовити доставлення крафтового пива, доставлення крафтового пива, доставлення крафтового пива, Харків доставка крафтового пива, Харків доставка крафтового пива, пиво з доставленням, пиво з доставкою, лагерлагер купить, заказать лагер с доставкой, Харьков замовити лагер, доставка Харків lager купить, lager кипити, мілк стаут, мілк стаут, милк стаут, милк стаут кпить, milk stout, milk stout купить, blanche купить, blanche, бланш купить, бланш вайсбир купить, вайсбир, weissebier купить, weissebier пшеничне, пиво пшеничное, пиво пилснер купить, пилснер, пільзнер, pilsner купить, pilsnerpale, alepale ale, купить пейл ель, пейл ель, купити пейл эль, купить пейл эль, стветлый эль, світлий ель, ІПА Купити, ІПА, ИПА купить,ИПА, IPA Купить, IPA India, Pale Ale, Dark lager, Купить Dark lager, Дарк лагер, Дарк лагер купить, Темний лагер, Темный лагер, Темне пиво , Темное пиво, Светлое пиво, Світле пиво, Sour ale, Купить Sour ale, Купити Sour ale, Кислий ель, Кислий ель, купити Кислый эль, Кислый эль купить, Кисляк пиво купить, Кисляк пиво, Кисляк пиво купити

Цікаве про крафт

З броварні – до твого келиха

Зварити смачне пиво — це лише частина справи, хоча і левова. Далі важливо правильно розлити крафт в кеги та зберігати належним чином до моменту передачі на торгові точки. Як це відбувається? Коли ми отримуємо від магазинів або закладів порожні кеги від пива, ми ретельно їх миємо. Для цього ми маємо спеціальну мийно-розливну машину, яка спочатку повітрям видуває залишки старого пива, а вже потім обмиває стінки кега гарячою водою.

Далі ми миємо кеги за допомогою лужного розчину (каустику), концентрація NaOH в якому складає 2,5%. Все це відбувається у перевернутих догори дриґом кегах. У цьому ж положенні змиваємо лужний розчин гарячою водою.

Наступний крок — стерилізація. Для цього ми використовуємо техніку пропарювання. До речі, це тільки одна з технік мийки кег, існує також альтернативний спосіб – хімічна мийка, для якої потрібні додаткові місткості та насоси. Але цей спосіб менш ефективний, адже хімічний розчин не здатен потрапити на всі ділянки кегу.
Після пропарювання, коли ми знищили всі бактерії, наповнюємо кег вуглекислотою, щоб витіснити повітря та створити всередині тиск, який допоможе наповнити місткість пивом, не утворюючи піни. Уникнути спінення, також допомагає низька температура пива, адже в ньому розчиняється СО2.

На території броварні ми маємо 3 холодильні камери, в яких підтримуємо температуру яких на рівні 2-4 °C. Одразу після розливу, перевозимо кеги туди.

У Red Cat ми маємо свою службу логістики, вона допомагає нам швидко доставити крафт своїм партнерам. А ті вже, своєю чергою, піклуються, щоб ви завжди мали змогу скуштувати улюблене пиво, коли забажаєте. Ми піклуємось, щоб замовник за необхідності отримав поставлення, навіть якщо заздалегідь обумовлені терміни були інші. Адже ми не хочемо, щоб наші поціновувачі чекали на пиво цілий тиждень, як зазначено у контрактах.

Розливний цех, холодильні камери та служба логістики — це те, що допомагає нам контролювати якість пива, яке ви купуєте в магазинах або закладах харчування. Адже ми мінімізували всі ризики на шляху крафту від броварні до вашого келиху завдяки правильним бізнес-процесам.

Читати далi

Яка вода потрібна для пива?

Різноманітність пивних смаків незчисленна, тому було б злочином завжди варити лише якісь конкретні сорти. Ми маємо нестримну жагу до експериментів, тому…


Читати далi

Розкриваємо всі таємниці народження крафту

Що потрібно для створення нового сорту пива? Звісно натхнення броваря! Але й послідовне дотримання етапів виробництва з застосуванням спеціального обладнання. Починаємо…


Читати далi

Як ми контролюємо якість пива?

Крафтове пивоваріння, як і будь-яке мистецтво, достатньо непередбачуване. Звісно, якщо не володієш тонкощами цієї справи. А оскільки у нас за плечима багаторічний…


Читати далi