fbpx

Відпочивай крафтово

Знаєш таких мрійників, які купують з друзями у складчину домашню броварню та варять своє перше пиво у гаражі? Ми теж такими були. Коли у закордонній поїздці вперше скуштуєш справжній крафт, то пиво в пляшці з найближчого магазину з ним вже не йде ні у яке порівняння.

Ми спробували й вийшло непогано. Тож броварництво затягнуло нас – ми шукали нові рецепти сортів, технології пивоваріння, експериментували з інгредієнтами та, загалом, гарно проводили час. Навіть завели собі у гаражі рудого кота, якого назвали Пільзнер - на честь сорту пива, який першим зварили власноруч. Так, непомітно для себе, ми запалали задумом привчити українців до крафту.

Але для цього потрібне було значно маштабніше виробництво – з того, що було нам і самим іноді не вистачало)) Тож зваживши всі за та проти вирішили будували броварню побільше. Так з’явилася “Пробка”. Ми були натхненні! Тільки одне засмучувало – поки ми будували, кудись подівся наш кіт – напевно, замало уваги ми йому приділяли, поринувши з головою у броварню. А крафтова справа пішла як треба! Варили й частували тих, хто з нами на одній хвилі.

А таких з часом ставало все більше. Але нас це тільки розохочувало! Ми склали цілий план захоплення світу. Поперше, додали багато сортів за рецептами різних країн – щоб кожен знайшов серед них щось своє. А подруге, попіклувались, щоб придбати крафт можна було не тільки в пабі, але й в крамниці біля дому. За цей час виробництво на броварні збільшилося у 5 разів! Було відчуття, що це новий етап в нашій історії і нам хотілося якось це відзначити. А тут і наш загубленець Пільзнер повернувся. Тож ми урочисто призначили рудого кота талісманом нашої броварні та перейменували ії на Red Cat Brewery.

Де наливають?

Ніхто не хоче годинами блукати містом та шукати де б скуштувати смачного пива. Тому ми попіклувались про тебе та зібрали всі адреси пабів та кафе, торговельних мереж та магазинчиків, де є наше пиво. Тож хай ця карта буде тобі путівником по крафтових куточках будь-якого міста України.

перелік точок продажу